Šablona Hello Elementor konečně v repozitáři

Elementor je WordPress builder, který umožňuje v PRO verzi vytvářet kompletní weby včetně hlavičky, patičky, archivů nebo připravovat šablony pro jednotlivé typy příspěvků za použití Theme Builderu.

Právě proto spousta lidí vytváří webové stránky prakticky od nuly a potřebuje minimalistickou šablonu, která nemá žádné funkce a styly, takže si mohou prakticky všechno připravit za pomoci Elementoru.

Pro tento účel byla vytvořena vývojáři Elementoru šablona Hello Elementor, kterou bylo možno doposud stáhnout pouze z github repozitáře. Nyní však byla tato šablona přidána také do oficiálního repozitáře WordPress.org.

Minimalismus a perfektní rychlost

Tato šablona je určena výhradně pro Elementor Pro nebo pro pokročilé kodéry a vývojáře, kteří si připraví všechno sami na míru. Neobsahuje totiž žádné styly a funkce. Jediné nastavení, které v customizeru najdete je vložení loga. Stejně tak nedisponuje žádnými widgety. Jedná se o naprosto minimalistickou šablonu, která nabízí maximální rychlost.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on skype
Skype

Podobné články

Jak vybrat tu správnou doménu

Volba vhodné domény je velmi důležitým krokem. Poradíme vám s výběrem správného doménového názvu pro vaše webové stránky.